W celu rozeznania rynku oraz oszacowania wartości planowanego do realizacji zamówienia Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zaprasza Państwa do przesłania wstępnej kalkulacji kosztów wykonania zadania:

Organizacja kampanii edukacyjno-informacyjnej wraz z wydarzeniem otwierającym. 

 

Poniżej znajdą Państwo planowany zakres zadania wraz formularzem cenowym.

Niniejsze zapytanie nie stanowi zapytania ofertowego w myśl przepisów ustawy – Prawo zamówień publicznych i służy wyłącznie rozeznaniu rynku i szacowaniu ceny.

 

Zainteresowane podmioty proszone są o przesłanie szacunkowej kalkulacji kosztów w terminie do 18 lutego 2021 r. do godziny 15:00 wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W temacie e-maila proszę podać „Rozeznanie rynku: organizacja kampanii edukacyjno-informacyjnej wraz z wydarzeniem otwierającym".

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzono
Pobierz plik (Rozeznanie_kampania_laki_rozeznanie_cenowe.docx)Rozeznanie_kampania_laki_rozeznanie_cenowe.docx 42 kB2021-02-16 13:51
Pobierz plik (Rozeznanie_kampania_laki_rozeznanie_cenowe.pdf)Rozeznanie_kampania_laki_rozeznanie_cenowe.pdf 209 kB2021-02-10 15:16