W celu rozeznania rynku oraz oszacowania wartości planowanego do realizacji zamówienia Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zaprasza Państwa do przesłania wstępnej kalkulacji kosztów wykonania Zadania 5 Zakup specjalistycznego oprogramowania w ramach Projektu pn. „Przegląd i aktualizacja planów zarządzania ryzykiem powodziowym”.

Poniżej znajdą Państwo wstępny opis przedmiotu zamówienia oraz wzór formularza.

Niniejsze zapytanie nie stanowi zapytania ofertowego w myśl przepisów ustawy - Prawo zamówień publicznych i służy wyłącznie rozeznaniu rynku.

Zainteresowane podmioty proszone są o przesłanie szacunkowej kalkulacji kosztów w terminie do 27 września 2019 r. wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie e-maila proszę podać „Rozeznanie rynku – Zakup specjalistycznego oprogramowania”.

Powyższe zadanie jest dofinansowane ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko Oś priorytetowa II: Ochrona środowiska w tym adaptacja do zmian klimatu, Działanie 2.1 Adaptacja do zmian klimatu wraz z zabezpieczeniem i zwiększeniem odporności na klęski żywiołowe, w szczególności katastrofy naturalne oraz monitoring środowiska w ramach projektu pn. „Przegląd i aktualizacja planów zarządzania ryzykiem powodziowym” (umowa nr POIS.02.01.00-00-0001/19).

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzono
Pobierz plik (aPZRP SIWZ Zad_5 Zal_1 WOPZ ig.docx)Wstępny Opis Przedmiotu Zamówienia 289 kB2019-09-24 09:00
Pobierz plik (Formularz_rozeznanie rynku oprogramowanie.doc)Formularz ofertowy 80 kB2019-09-24 08:59