W celu rozeznania rynku oraz oszacowania wartości planowanego do realizacji zamówienia Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zaprasza Państwa do przesłania wstępnej kalkulacji kosztów wykonania usługi pn.: „Opracowanie bilansu ładunków zanieczyszczeń odprowadzanych rzekami do Morza Bałtyckiego PLC-7”

Poniżej znajdą Państwo wstępny opis przedmiotu zamówienia oraz wzór formularza.

Zaznaczamy, że niniejsze zapytanie nie stanowi zapytania ofertowego w myśl przepisów ustawy - Prawo zamówień publicznych i służy wyłącznie rozeznaniu rynku.

Zainteresowane podmioty proszone są o przesłanie szacunkowej kalkulacji kosztów w terminie do dnia 15.05.2019 r. wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie e-maila proszę podać:

„Rozeznanie rynku – opracowanie bilansu PLC-7”.

Projekt „Opracowanie bilansu ładunków zanieczyszczeń odprowadzanych rzekami do Morza Bałtyckiego PLC-7” został sfinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony

Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzono
Pobierz plik (Zał. 1 Wstępny zakres zamówienia Bilans PLC.docx)Wstępny zakres zamówienia 64 kB2019-05-13 09:59
Pobierz plik (formularz rozeznanie rynku Bilans PLC.docx)Formularz ofertowy 43 kB2019-05-13 09:57