Rozeznanie rynku - zapytanie w sprawie zamówienia na realizację usługi pn.:

„Identyfikacja presji w regionach wodnych i na obszarach dorzeczy – Część III: Opracowanie modelu obliczania ładunków zanieczyszczeń”

W celu rozeznania rynku oraz oszacowania wartości planowanego do realizacji zamówienia Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zaprasza Państwa do przesłania wstępnej kalkulacji kosztów wykonania usługi pn.: „Identyfikacja presji w regionach wodnych i na obszarach dorzeczy – Część III: Opracowanie modelu obliczania ładunków zanieczyszczeń”

Poniżej znajdą Państwo wstępny opis przedmiotu zamówienia oraz wzór formularza.

Zaznaczam, że niniejsze zapytanie nie stanowi zapytania ofertowego w myśl przepisów ustawy - Prawo zamówień publicznych i służy wyłącznie rozeznaniu rynku.

Zainteresowane podmioty proszone są o przesłanie szacunkowej kalkulacji kosztów w terminie do dnia 07.04.2019 r. wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie e-maila proszę podać:

„Rozeznanie rynku – opracowanie modelu”.

Zadanie pn. „Identyfikacja presji w regionach wodnych i na obszarach dorzeczy – Część III: Opracowanie modelu obliczania ładunków zanieczyszczeń” jest realizowane w ramach projektu nr POIS.02.01.00-00-0016/16 pn.: „Opracowanie II aktualizacji programu wodno-środowiskowego kraju i planów gospodarowania wodami na obszarach dorzeczy wraz z dokumentami planistycznymi stanowiącymi podstawę do ich opracowania” współfinansowanego ze środków UE Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzono
Pobierz plik (Zał. 1 Wstępny zakres zamówienia_Model.docx)Zał. 1 Wstępny zakres zamówienia_Model.docx 419 kB2019-04-02 14:01
Pobierz plik (formularz rozeznanie rynku_Model.docx)formularz rozeznanie rynku_Model.docx 109 kB2019-04-02 14:01