W celu rozeznania rynku oraz oszacowania wartości planowanego do realizacji zamówienia, Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zaprasza Państwa do przesłania wstępnej kalkulacji kosztów dostawy pn.: „Usługa dzierżawy urządzeń drukujących dla KZGW na 4 lata". Poniżej znajdą Państwo wstępny opis przedmiotu zamówienia oraz wzór formularza wyceny. Niniejsze zapytanie nie stanowi zapytania ofertowego w myśl przepisów ustawy - Prawo zamówień publicznych i służy wyłącznie rozeznaniu cenowemu rynku w celu szacunkowego ustalenia wartości planowanego zamówienia.

Zainteresowane podmioty proszone są o przesłanie szacunkowej kalkulacji kosztów w terminie do dnia 01.02.2022 r. wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W przypadku pytań również zalecamy kontakt mailowy.

W temacie e-maila proszę koniecznie podać: „Szacowanie – dzierżawa drukarek dla KZGW 2022”.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzono
Pobierz plik (rozeznanie rynku - dzierżawa drukarek na 4 lata dla KZGW.pdf)rozeznanie rynku - dzierżawa drukarek na 4 lata dla KZGW.pdf 152 kB2022-01-25 13:56
Pobierz plik (Formularz wyceny drukarki 2022.docx)Formularz wyceny drukarki 2022.docx 13 kB2022-01-25 13:56