W celu rozeznania rynku oraz oszacowania wartości planowanego do realizacji zamówienia, Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zaprasza Państwa do przesłania wstępnej kalkulacji kosztów zamówienia pn.: „Dostawa łodzi inspekcyjno-pomiarowej wraz z wyposażeniem oraz przyczepą podłodziową" wraz z określeniem dostępności na rynku oraz możliwych terminów realizacji.

Przewidywany termin wszczęcia postępowania przetargowego wrzesień/październik 2020 r.

Poniżej znajdą Państwo wzór formularza wyceny ze wstępnym opisem przedmiotu zamówienia.

Niniejsze zapytanie nie stanowi zapytania ofertowego w myśl przepisów ustawy - Prawo zamówień publicznych oraz niniejsze zapytanie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, zaproszenia do zawarcia umowy, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych i służy wyłącznie rozeznaniu rynku.

Zainteresowane podmioty proszone są o przesłanie szacunkowej kalkulacji kosztów w terminie do dnia 16.09.2020 r. wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W temacie e-maila proszę podać: „Dostawa łodzi inspekcyjno-pomiarowej”.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzono
Pobierz plik (Formularz. Dostawa łodzi inspekcyjno-pomiarowej.docx)Formularz - Dostawa łodzi inspekcyjno-pomiarowej 26 kB2020-09-11 15:07