Rozeznanie rynku - zapytanie w sprawie planowanego zamówienia pn. "Usługa dostarczenia i utrzymania zapasowego łącza dostępu do Internetu przez okres 24 miesięcy".

W celu rozeznania rynku oraz oszacowania wartości planowanego do realizacji zamówienia, Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie zaprasza Państwa do przesłania wstępnej kalkulacji kosztów zadania pn.: „Usługa dostarczenia i utrzymania zapasowego łącza dostępu do Internetu przez okres 24 miesięcy ".

Poniżej znajdą Państwo wstępny opis przedmiotu zamówienia oraz wzór formularza.

Niniejsze zapytanie nie stanowi zapytania ofertowego w myśl przepisów ustawy - Prawo zamówień publicznych i służy wyłącznie rozeznaniu rynku.

Zainteresowane podmioty proszone są o przesłanie szacunkowej kalkulacji kosztów w terminie do dnia 07.08.2020 r. do godziny 12:00 wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W temacie e-maila proszę koniecznie wpisać: „łącze zapasowe - Żelazna”.

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzono
Pobierz plik (formularz wyceny.docx)Formularz wyceny 16 kB2020-09-02 16:59
Pobierz plik (Wstępny opis przedmiotu zamówienia.pdf)Wstępny opis przedmiotu zamówienia 113 kB2020-09-02 16:58